Bankiety, Imprezy Firmowe i Majówki

Ostatni miesiąc upłynął nam pod znakiem imprez firmowych.
Niestety nie ma możliwości, abyście wszyscy mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach, jednak staramy się, aby w każdym miesiącu pojawił się przynajmniej jeden koncert otwarty, na którym możemy się z Wami spotkać.

21-go czerwca zagramy w Będzinie z okazji rozpoczęcia lata (Noc Świętojańska).
Trwają rozmowy nad jeszcze jednym otwartym wydarzeniem, jednak bez wiążących ustaleń nie chcemy podawać konkretnych dat i miejsc.

Nasze Rockowe Show cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Jest to dla nas niesamowite widzieć, jak osoby w “średnim wieku” 50+ dają nam owacje, chociaż przygotowywaliśmy show głównie z myślą o pokoleniu lat 80-tych i 90-tych.
Jak mogliśmy się przekonać wiele razy – muzyka łączy pokolenia.
Siła rocka w połączeniu z siłą klasyki tworzy nową przestrzeń w muzyce, która okazała się być wystarczająco ekspresyjna dla młodych i zarazem wystarczająco piękna i poruszająca dla tych troszkę starszych fanów 🙂

Ciągle pytacie nas na koncertach kiedy dostępna będzie płyta NFS……
Otóż myślimy poważnie nad autorskim materiałem, zwlekamy też z zarejestrowaniem tego gotowego show.
Chcielibyśmy, aby wszystko przebiegało sprawnie i zaskakująco pozytywnie, jednak tak poważne przedsięwzięcie musi spotkać się z właściwym czasem w naszym życiu.
Nie tylko kwestie finansowe, ale również kwestie czysto muzyczne i nazwijmy to “duchowe” sprawiają, że nie jesteśmy pewni, że to właśnie TEN CZAS.
Na razie korzystamy z Waszych oklasków, staramy się grać możliwie najwięcej koncertów i promować zespół w środowiskach najbardziej wpływowych, czyli świata biznesu,polityki i branży muzycznej.
Mamy nadzieję, że dzięki tym fundamentom, pewnego dnia, NFS będzie znanym i lubianym zespołem w całej Polsce, a większość koncertów będzie otwartych dla wszystkich fanów bez wyjątku.

Życzymy Wam smacznych grillowanych kiełbasek i karkówek.
Do usłyszenia w Będzinie.