Listopadowy zawrót głowy u NFS

Jak zdążyliście pewnie zaważyć wchodząc na stronę NFS, zmieniła się szata graficzna Need For Strings skrzypceoraz silnik galerii zdjęciowej.
Wszystko pracuje szybciej, płynniej i wygląda całkiem ciekawie, na pewno inaczej od poprzedniej 🙂

Dodaliśmy małe funkcjonalności – prawa kolumna strony z nowościami z Instagram-a oraz daty trzech najbliższych koncertów (pełna lista zawsze w zakładce “KONCERTY“).
Sporo koncertów zagramy w tym miesiącu, niestety wszystkie już potwierdzone są imprezami zamkniętymi, na które nie możemy Was zaprosić….jednak przed końcem roku

będzie jeszcze jedno bardzo ciekawe wydarzenie otwarte dla Was i wręcz pożądamy Was na nim – bądźcie z nami w kontakcie 🙂

Z naszej strony chcemy Was gorąco zaprosić na nasz kanał Instagram, ponieważ najwięcej nowości znajdziecie właśnie tam.
Galerię można oglądać za pomocą komputera na stronie Instagram.com lub dzięki aplikacji Instagram w telefonie. Wystarczy wyszukać nas po haśle “needforstrings” i otwierają się zdjęcia, w większości nie publikowane ani na Facebooku ani w żadnej innej galerii na stronie czy w Twitterze.

Co tam słychać u nas muzycznie ???
Komponujemy i komponujemy…tworzymy nowe utwory autorskie, dzieje się to przez ostatni rok, jednak różnorodność pomysłów powoduje pewien chaos twórczy, o ile jest on bardzo owocny, o tyle spójność kolejnych utworów i pomysłów jest trudna do okiełznania.
Tak więc powstało już ponad trzydzieści zarysów, tematów muzycznych, które trzeba odpowiednio dopracować i zaaranżować.
W muzyce instrumentalnej ogromną trudność sprawia odpowiednie kształtowanie aranżacji i melodii / tematów muzycznych wykonywanych przez muzyka.
Nawet najpiękniejsza melodia potrafi znudzić się po minucie powtarzania jej.
Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do nasycenia naszych utworów różnymi klimatami dźwiękowymi, efektownymi partiami solowymi, szybkimi kaskadami dźwięków, które porywają publiczność.
Mamy nadzieję, że nasza praca spodoba Wam się tak, jak pokochaliście rockowe hity w wykonaniu Need For Strings.

NFS